Co můžeme pro vaši značku nabídnout?

Žijeme ve světě prostoupeném vizuálními poselstvími, ve společnosti, která svět vnímá vizuálně.

Přemíra barev, reklam a sloganů způsobuje, že se cítíme energeticky unavení a zároveň nezdravě stimulováni a přebuzeni. Naštěstí stále více značek a produktů vzniká způsobem, který zohledňuje dobro přírody i člověka.

Pokud jste se svým nápadem / značkou / projektem ve fázi oblékání do image, můžeme vám nabídnout naši pomoc. Vytváříme vizuální identifikaci a design obalů – ale! : Máme své podmínky – vyžadujeme, abyste byli otevření minimalismu a jednoduchým řešením blízkým přírodě! Rádi spolupracujeme s fairtrade značkami, výrobci bio produktů, umělci tvořícími v souladu s přírodou…atd.

Chcete začít podnikat - vytvoříme vám branding

Dobře navržená vizuální komunikace značky je nezbytnou součástí úspěchu v podnikání. Logo, které v příjemcích vyvolává asociace a odkazuje na poslání aktivity, vzbuzuje důvěru. Pomůžeme vám vytvořit image v souladu s vaší vizí, věřte nám.

Máte firmu a image, ale něco není v pořádku?

Může se stát, že si vytvoříte firemní image, která s vámi již nerezonuje. Už to není v souladu s vaší vizí dalšího rozvoje. Stává se to a je to normální – proto je rebranding! Nechte nás analyzovat a poznat vaše podnikání a my vám navrhneme a vytvoříme vizuální prostředí, které s vámi ladí.

Přicházíte s pěkným produktem – je potřeba ho dobře zabalit!

Jednoduchá, čitelná forma a jasné poselství pomáhají urychlit rozhodování zákazníka. Pro nás je nejdůležitější, aby váš produkt vyvolal pozitivní emoce, aniž by byl přehnaně bombardován vizuálními prvky. Máme řešení pro vás i pro přírodu!