Jatta studio vám přináší nové kolekce pro vaše pracovní prostředí. Pokud přemýšlíte nad novým designem, který přinese do vaší kanceláře elegantní jemný vzhled s kouskem přírody, tak toto je unikátní možnost si zaobstarat kousky z naší kolekce ZEN. 

Kolekce ZEN představuje dřevěný nábytek spíše v minimalistickém stylu, který  vaší kanceláři vnese elegantní a jemný vzhled, díky kterému se budete cítit příjemně nejen doma, ale i v práci. Design je navržen a vyroben tak, aby byl každý kousek unikátní a mohl se tak vyjímat ve vaší kanceláři či pracovním prostoru.

Jednoduchá provázanost interiérového designu s přírodními prvky zaručí,že  budete mít možnost pročistit si hlavu pouhým porozhlédnutím se.

Konstrukce jsou ideální volbou do míst, ve kterých je prioritou rozjímání a ticho, dominantou může být tedy v knihovnách nebo terapeitických klinikách. Dále je ideální do prostoru s vysokou frekvencí osob, bude vám tedy skvělým doplňkem pro hotely nebo  kavárny, kde vnese vytoužený klid  a rovnováhu. 

produkty kolekce:

ZEN ACHIEVE

jednoduchý zelený vertikální panel

Zelený panel se ve zjednodušené verzi skládá ze čtyř prvků: 

2 box panely se samo zavlažovacími nádobami umístěnými v boxech

2 dekorativní prvky (doplňkové)

V případě této konstrukce jsou jednotlivé panely propojeny pruhy (k dostání máme pruhy z oceli, nebo dřevěné pruhy). Celá tato konstrukce je tvořena 20 mm překližkou. Co se týče dekorativní části, svou jednoduchostí nenarušuje celkový dojem konstrukce a tím napomáhá k vytvoření klidné a rozjímající atmosféry

Na přání zákazníka je možno přizpůsobit barvu produktu, změnit šířku panelu nebo zkrátit délku pruhů.

Jednoduchá konstrukce, jemně pohupující se rostliny a minimalistický dekorativní motiv dělají ze ZEN ACHIEVE ideální volbu do prostor, ve kterých je prioritou rozjímání a ticho, např. knihovny nebo terapeutické kliniky. Přesně padne také do prostor s vysokou frekvencí lidí jako jsou hotely, kavárny a pracovní prostory.

ZEN RELAX

mobilní sedačka s rostlinami

Sedadla se samozavlažovacími květináči namontovanými uvnitř. Objednejte si u nás takovou sedačku ve správné velikosti pro vás.

ZEN GREEN
MOBILE
WALL

mobilní zelená stěna

Díky mobilní struktuře a jednoduché manipulaci dokonale hodí do velkých otevřených kanceláří, do společných pracovních prostorů, ale také do restaurací a kaváren. Naše mobilní zelená stěna může zastávat funkci stěny, která odděluje pracovní prostory nebo stoly se zákazníky, čímž zajišťuje soukromí a zvyšuje pocit komfortu v práci nebo při pracovním jednání